Filmy wideo

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Pszczółki” i „Wiewiórki” (VIDEO)

Filmy Krasnal 2 (Owocowa), Filmy wideo
26 stycznia do naszego przedszkola zostały zaproszone babcie i dziadkowie dzieci z gr. „Wiewiórki” i gr. „Pszczółki”. Wnuczęta przygotowały dla nich przepiękny występ, o czym świadczyć mogły co chwile słyszane brawa od publiczności, a wypowiadane przez dzieci wierszyki rozbawiły naszych gości. Mieliśmy także przyjemność obejrzeć pokaz tańca tańca towarzyskiego w wykonaniu naszej absolwentki Alicji B. praz Adama C. (więcej…)

Dzień Babci i Dziadka – Krasnal 1 w Turce (FILM)

Filmy Krasnal 1 (Turka), Filmy wideo
Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka. Kto nas kocha najbardziej na świecie? Nasi dziadkowie!!! Dlatego właśnie dla Nich przygotowaliśmy specjalny Koncert Życzeń. Pięknie wyrecytowane życzenia i zaśpiewane piosenki sprawiły naszym babciom i dziadkom dużo radości. Było głośne STO LAT i piękny tort. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości. Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr Żyją nam Babcie, Dziadkowie 100 lat!

Rock Music School – muzyczna edukacja poprzez zabawę

Filmy Krasnal 1 (Turka), Filmy Krasnal 2 (Owocowa), Filmy Krasnal 3 (Koryznowej), Filmy wideo
W marcu nasze przedszkole odwiedziła Rock Music School. Muzyczna edukacja poprzez zabawę. Dzieci poruszały się w rytm muzyki, tworzyły zespół, w którym dzieci grały na prawdziwych instrumentach, śpiewały. Warsztaty te miały na celu zachęcanie do muzykowania i pozwolenia sobie na artystyczną ekspresję.