Nowości

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj

Galeria (Koryznowej), Galeria 2019-20 (Koryznowej), Galerie, Nowości
,,6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie.'' Krasnale z niecierpliwością czekały na ten wyjątkowy dzień, a gdy już nastąpił wszyscy odświętnie ubrani wyglądali upragnionego gościa. Mimo, że śnieg jeszcze nie spadł, Świętemu Mikołajowi udało się dotrzeć na czas z workiem pełnym prezentów. Każde dziecko znalazło w nim coś dla siebie. Był to dzień pełen radości, uśmiechy nie schodziły nam z twarzy!
Magiczny Bal Andrzejkowy

Magiczny Bal Andrzejkowy

Galeria (Koryznowej), Galeria 2019-20 (Koryznowej), Galerie, Nowości
Tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbył się magiczny Bal Andrzejkowy. Tym razem wypadł 29 listopada. Tego dnia dzieci przybyły do przedszkola w radosnych nastrojach - każde z nich nie mogło doczekać się momentu, kiedy zaprezentuje swoje fantazyjne nakrycie głowy. Radosna muzyka i kolorowe dekoracje zachęciły Krasnali do tańców i zabawy. Nie zabrakło także wróżb Andrzejowych dzięki którym dzieci poznały swoją przyszłość. Wspólne zabawy dostarczyły wszystkim wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Z niecierpliwością czekamy na kolejny przedszkolny bal!
Andrzejki w Turce, grupa Misie i Króliczki

Andrzejki w Turce, grupa Misie i Króliczki

Galeria (Turka), Galeria 2019-20 (Turka), Galerie, Nowości
Andrzejki to magiczny czas, kiedy każdy z nas może sprawdzić, czy spełnią się jego najskrytsze marzenia. W naszym przedszkolu czas był wypełniony wróżbami i zabawami andrzejkowymi oraz niezapomnianymi emocjami. W naszym przedszkolu dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską „co dostanę od Gwiazdora” i tą daleką… „kim będę w przyszłości”. Wśród atmosfery zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji obu grup.
Andrzejki

Andrzejki

Galeria (Owocowa), Galeria 2019-20 (Owocowa), Galerie, Nowości
W miniony piątek (29.11) nasze przedszkolaki poznały magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci m. in. mogły "poznać swoją przyszłość'' - tą bliską "co dostanę od św. Mikołaja'' i tą daleką... "kim będę w przyszłości''. Młodsze dzieci miały również okazję posłuchać o przestrogach na przyszłość od naszej przedszkolnej wróżki czy poznać znaczenie wylosowanych liczb. Atmosfera tańca i zabawy towarzyszyła przez cały dzień. Ten magiczny czas był przede wszystkim okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową ale także chwilą wspólnej zabawy oraz integracji grupy.