Nowości

Pociąg do wakacji

Pociąg do wakacji

Galeria (Owocowa), Galeria 2019-20 (Owocowa), Galerie, Nowości
Nasze przedszkolaki już odliczają dni do długo wyczekiwanych wakacji. Każdy z nich ma swoje wymarzone miejsce do którego chce się jak najszybciej wybrać. U "Żabek" i "Wiewiórek" królowały dwa kierunki: morze oraz góry. Postanowiliśmy więc stworzyć pociąg, w którego wagonach umieściliśmy swoje marzenia.
„Czym jedziemy na wakacje?”

„Czym jedziemy na wakacje?”

Galeria (Owocowa), Galeria 2019-20 (Owocowa), Galerie, Nowości
Środków transportu jest wiele: samolot, pociąg, statek, autobus ... Ale według naszych przedszkolaków, najlepiej na wakacje pojechać samochodem! Stąd praca wykonana przez "Żabki" oraz "Wiewiórki" nie mogła być inna! Obie grupy wykonały samochody (nawet te wyścigowe), które jak najszybciej będą mogły zabrać ich nad wymarzone morze lub w góry!
Dzień guzika

Dzień guzika

Galeria (Turka), Galeria 2019-20 (Turka), Galerie, Nowości
Co to takiego? Mały lub duży,do zapinania służy.Mama go przyszywa,gdy od swetra się odrywa. Z pamiętnika Przedszkolaka: W naszym Przedszkolu bawimy się kreatywnie rozwijając dziecięcą wyobraźnię. ;)Podczas Dnia Guzika mieliśmy okazję odkryć, jaki skarb znajduje się na dnie woreczka.By odgadnąć zagadkę, musieliśmy zaangażować swoje zmysły! ;)Dzień Guzika wniósł do naszego Przedszkola wiele radości, gdyż mieliśmy satysfakcję z odnalezienia guzików do pary oraz z wygranej w zawodach pt. „Guzikowe pchełki”.Podczas zajęć wykonaliśmy również guzikowe obrazki, które bardzo nam się podobały.To był kolejny fantastyczny dzień, spędzony w Przedszkolu!
Zakończenie roku w gr. Pszczółki (FILM)

Zakończenie roku w gr. Pszczółki (FILM)

Filmy Krasnal 2 (Owocowa), Filmy wideo, Galerie, Nowości
Drodzy rodzice!🙂To był szczególny rok dla starszaków- ostatni w naszym Przedszkolu 🥺🥰25.06.20r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie Pszczółki 🐝🐝Specjalnie dla Was nagraliśmy występ Przedszkolaków, na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia 🎬Zapraszamy do oglądania 😍😍😍 POBIERZ FILM (227MB) https://www.youtube.com/watch?v=yPzjOGeG4Os
Zakończenie roku w gr. Pszczółki (RELACJA Z PODUMOWANIEM)

Zakończenie roku w gr. Pszczółki (RELACJA Z PODUMOWANIEM)

Galeria (Owocowa), Galeria 2019-20 (Owocowa), Galerie, Nowości
Szanowni Rodzice i przedszkolaki!🤗Wczoraj 25.06.20r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2019/2020 w grupie Pszczółki 🐝🐝🐝,a tym samym pożegnanie przedszkola przez starszaki 😢Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną niespodziankę - podsumowanie całego roku w krótkiej fotorelacji 📸 Łza się w oku kręci jak to szybko zleciało 🥺🥺🥺Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i osobom działającym na rzecz Przedszkola za współpracę 🥰🥰 🥰Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji i DO ZOBACZENIA ❤🧡💛💚💙💜 POBIERZ FILM (8,4MB) https://www.youtube.com/watch?v=9ssDkGy_oUI