Filmy Krasnal 2 (Owocowa)

Zdrowe żywienie od najmłodszych lat (FILM)

Zdrowe żywienie od najmłodszych lat (FILM)

Filmy Krasnal 2 (Owocowa), Filmy wideo, Nowości, Owocowa w mediach
O potrzebie kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat, alarmowałem już przeszło 9 lat temu... https://www.youtube.com/watch?v=hSfr1cW5sMs&t=19s Czy coś zmieniło się od tego czasu??? Zapraszam do oglądania programu "Zdarzenia, magazyn reporterów" - "Obiad w szkole i w domu a otyłość dzieci".https://lublin.tvp.pl/41828776/20-marca-2019#TVP #otylosc #dieta #kilogramy #szkola #mandryk
[FILM] Występ gr. „Pszczółki” z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości

[FILM] Występ gr. „Pszczółki” z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości

Filmy Krasnal 2 (Owocowa), Filmy wideo, Nowości
Dzieci z grupy „Pszczółki” z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowały piękny występ. Wiersze i piosenki patriotyczne w ich wykonaniu chwyciły nas za serca. Nasze najstarsze przedszkolaki wykazały się również znajomością historii. Serdecznie dziękujemy Pani Ani za przygotowanie tak wspaniałego występu.  (więcej…)

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Pszczółki” i „Wiewiórki” (VIDEO)

Filmy Krasnal 2 (Owocowa), Filmy wideo
26 stycznia do naszego przedszkola zostały zaproszone babcie i dziadkowie dzieci z gr. „Wiewiórki” i gr. „Pszczółki”. Wnuczęta przygotowały dla nich przepiękny występ, o czym świadczyć mogły co chwile słyszane brawa od publiczności, a wypowiadane przez dzieci wierszyki rozbawiły naszych gości. Mieliśmy także przyjemność obejrzeć pokaz tańca tańca towarzyskiego w wykonaniu naszej absolwentki Alicji B. praz Adama C. (więcej…)

Rock Music School – muzyczna edukacja poprzez zabawę

Filmy Krasnal 1 (Turka), Filmy Krasnal 2 (Owocowa), Filmy Krasnal 3 (Koryznowej), Filmy wideo
W marcu nasze przedszkole odwiedziła Rock Music School. Muzyczna edukacja poprzez zabawę. Dzieci poruszały się w rytm muzyki, tworzyły zespół, w którym dzieci grały na prawdziwych instrumentach, śpiewały. Warsztaty te miały na celu zachęcanie do muzykowania i pozwolenia sobie na artystyczną ekspresję.