Galerie

Przyjaciele zwierząt to my

Przyjaciele zwierząt to my

Galeria (Owocowa), Galeria 2017-18 (Owocowa), Galerie, Nowości
W ostatnim czasie w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z osobami z Fundacji na rzecz ochrony praw zwierząt Ex Lege. Gościliśmy wraz z nimi kota.  Dzieci dowiedziały się o zasadach wychowania, żywienia, pielęgnacji i adopcji zwierząt. Zdobyły również informacje jak można zaadoptować pieska.  Spotkanie było bardzo ciekawe. (więcej…)
Rodzice Dzieciom – przedstawienie pt. „Śpiąca Królewna. Prawdziwa historia”

Rodzice Dzieciom – przedstawienie pt. „Śpiąca Królewna. Prawdziwa historia”

Galeria (Owocowa), Galeria 2017-18 (Owocowa), Galerie, Nowości
Po raz kolejny nasi wspaniali rodzice zrobili niespodziankę dzieciom i wystąpili w przedstawieniu pt. " Śpiąca królewna. Prawdziwa historia". Przedstawienie to nawiązywało do znanej każdemu opowieści o śpiącej królewnie ale miało także wątki nowoczesne, co sprawiło, że nasza publiczność wybuchała śmiechem. Dziękujemy rodzicom za poświecenie swojego czasu i zaangażowanie w przygotowanie tak świetnego przedstawienia. ​ (więcej…)
Żegnaj przedszkole – witajcie wakacje…

Żegnaj przedszkole – witajcie wakacje…

Galeria (Koryznowej), Galeria 2017-18 (Koryznowej), Galerie, Nowości
W sobotę 30 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola i pożegnanie naszych absolwentów z gr. Biedronki. Na uroczystość przybyli również nasi kochani Rodzice oraz zaproszeni Goście. Przedstawiliśmy program artystyczny, w którym zaprezentowaliśmy swoje umiejętności: recytowaliśmy wiersze, śpiewaliśmy piosenki wakacyjne. Pokazaliśmy również nasze umiejętności, które zdobyliśmy podczas codziennej nauki j. angielskiego. Za całoroczną pracę wszyscy otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i książki. Gorące podziękowania oraz dyplomy odebrali rodzice, którzy w sposób szczególny angażowali się w pracę na rzecz naszego przedszkola. Po uroczystym zakończeniu świętowaliśmy z rodzicami na przedszkolnym placu, gdzie czekało na nas dużo atrakcji: dmuchany zamek, wata cukrowa, konkurencje sportowe, mal