Filmy Krasnal 1 (Turka)

Retro bajki (FILM)

Retro bajki (FILM)

Filmy Krasnal 1 (Turka), Filmy wideo, Nowości
Dzieci z grupy „Żabki” uczestniczyły w pilotażowym programie Retro bajki organizowanym przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W ciągu 4 spotkań dzieci uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach. Oglądały bajki o przygodach takich bohaterów jak Reksio, Bolek i Lolek czy Koziołek Matołek, którzy nie tylko uczą ciekawości świata, ale dają możliwość poznania reakcji i uczuć drugiego człowieka. Filmom towarzyszyły warsztaty prowadzone przez bardzo miłe panie animatorki. To był magiczny czas, pełen wrażeń i radości. https://www.youtube.com/watch?v=0BnCxeKB3BY

Dzień Babci i Dziadka – Krasnal 1 w Turce (FILM)

Filmy Krasnal 1 (Turka), Filmy wideo
Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka. Kto nas kocha najbardziej na świecie? Nasi dziadkowie!!! Dlatego właśnie dla Nich przygotowaliśmy specjalny Koncert Życzeń. Pięknie wyrecytowane życzenia i zaśpiewane piosenki sprawiły naszym babciom i dziadkom dużo radości. Było głośne STO LAT i piękny tort. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości. Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr Żyją nam Babcie, Dziadkowie 100 lat!

Rock Music School – muzyczna edukacja poprzez zabawę

Filmy Krasnal 1 (Turka), Filmy Krasnal 2 (Owocowa), Filmy Krasnal 3 (Koryznowej), Filmy wideo
W marcu nasze przedszkole odwiedziła Rock Music School. Muzyczna edukacja poprzez zabawę. Dzieci poruszały się w rytm muzyki, tworzyły zespół, w którym dzieci grały na prawdziwych instrumentach, śpiewały. Warsztaty te miały na celu zachęcanie do muzykowania i pozwolenia sobie na artystyczną ekspresję.