niedziela, 4 grudnia

IX Konkurs Piosenki Angielskiej Turka 2017

31 marca w naszym  przedszkolu odbył się Konkurs Piosenki Angielskiej „HAPPY KIDS” Turka 2017. W konkursie brały udział dzieci z Samorządowego Przedszkola w Turce, Przedszkola „Stokrotka” z Sobianowic, Przedszkola „Pliszka” z Pliszczyna, Niepublicznego Przedszkola „Oleńka” w Turce, Niepublicznego Przedszkola „Krasnal II” w Lublinie, Niepublicznego Przedszkola „Krasnal III” w Lublinie, Przedszkola „Tęczowy Zakątek” w Świdniku Małym, Przedszkola „Tygrysek” w Łuszczowie, Oddziału Przedszkolnego w Świdniku Małym, Przedszkola „Aniołek” w Łęcznej, Przedszkola „Aniołek” w Kijanach oraz dzieci z naszego Niepublicznego Przedszkola „Krasnal” w Turce.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe dzieci 4-5- letnich oraz dzieci 6- letnie. Poziom wykonania piosenek był bardzo wysoki, dziękujemy za tak wyśmienite przygotowanie małych wokalistów. Każdemu występowi towarzyszyła oczywiście trema, ale nasi wykonawcy świetnie sobie  z nią poradzili, jak prawdziwi artyści.

Jury konkursu w składzie : Wójt Gminy Wólka Pan Edwin Gortat, ksiądz Waldemar Fac oraz Sylwia Szafranek – Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Krasnal III” w Lublinie, przyznało  : w  kategorii dzieci 4-5- letnich pierwsze miejsce Lence Sobolewskiej z naszego przedszkola z grupy „Misie”, drugie miejsce Martynie Flis z Przedszkola „Stokrotka” z Sobianowic, a trzecie miejsce Alicji Mendel z Przedszkola „Pliszka” w Pliszczynie. Natomiast w kategorii dzieci 6- letnich , pierwsze miejsce zajął Miłosz Górski z Przedszkola „Aniołek” w Kijanach, drugie miejsce przypadło dla Igora Drozda z Niepublicznego Przedszkola „Krasnal II” z Lublina a trzecie miejsce zajęła Zuzanna Szewczyk z Oddziału Przedszkolnego w Świdniku Małym.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i ich nauczycielom. Dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy oczywiście za rok .

no images were found

Kliknij i udostępnij znajomym!